XENYMPHUS prabangaus kūno šveitimo ritualas


 

Naujausia kūno priežiūros procedūra, sukurta pasitelkus motinos gamtos turtus – XENYMPHUS prabangaus kūno šveitimo ritualas. Trys skirtingi šveitikliai, kurių pagrindas – kaolinas (baltasis molis), skirtingoms kūno dalims.

Kiekvieno šveitiklio sudėtis praturtinta skirtingais ingredientais – aviečių, rapsų ar jūros dumblių ekstraktais. Be to produktai skiriasi pagal šveičiamąjį poveikį – skirtingo stiprumo, priklausomai nuo kūno zonos. Naujų XENYMPHUS šveitiklių pagalba, kombinuojant juos procedūrai ar naudojant atskirai, pasiūlysite klientui individualią procedūrą pagal jo odos poreikius.

Kaolinas (baltasis molis) - tai kiekvieno iš šveitiklių pagrindas dėl valomųjų molio savybių. Kaolinas puikiai absorbuoja riebalus ir nešvarumus, suteikdamas odai minkštumo ir glotnumo.

“Coleseed Clay Scrub” šveitiklis su rapsų ekstraktu

Puikiai visiems pažįstamas augalas – rapsas, turtingas vitaminais A ir E, omega-3, -6 and -9 rūgštimis. Šalto spaudimo technologija padeda išsaugoti visas naudingąsias rapso sėklų savybes ir panaudoti jas kosmetikos produktuose. Ypatingai tinka nugaros ir rankų sritimis.

Veikliosios medžiagos – kaolinas, cinko oksidas, rapsų sėklų ekstraktas, susmulkinti graikinių riešutų kiautai.

“Cranberry Clay Scrub” šveitiklis su aviečių ekstraktu

Šis skanėstas turtingas antioksidantais. Aviečių ekstraktais praturtintas šveitiklis idealiai tinka veido, dekoltė ir, žinoma, kūno procedūroms (ypatingai pilvukui). Nuostabaus tikrų aviečių kvapo priemonė padeda pašalinti nešvarumus ir negyvas odos ląsteles, palikdama odą viliojančio glotnumo. Ypatingai tinka pilvo ir krūtinės sričiai.

Veikliosios medžiagos - kaolinas, cinko oksidas, aviečių sėklos.

“Wadden Silt Clay Scrub” jūrinis šveitiklis

Wadden sea”, lietuviškai vatų jūra, įtraukta į Pasaulio paveldo sąrašą dėl savo unikalios ekosistemos, gyvūnijos ir augalijos įvairovės. Itin vertingas jūros molžemis, žinomas dėl daugybės sudėtyj esančių mineralų ir oligo elementų, tarp kurių kalcis, magnis ir jodas. Ypatingai tinka kojoms.

Veikliosios medžiagos – kaolinas, cinko oksidas, silicis, dumbliai, pūslėtasis guveinis (rusvieji jūros dumbliai).

 

Hey.lt -
 Nemokamas lankytojų skaitliukas