UAB Barenda kviečia kosmetologus ir salonų vadovus registruotis į MEDEX ir CRYSTAL CLEAR seminarus.

Seminarai vyksta Vilniuje, adresu Lvovo 13A. Būtina išankstinė registracija.

 
Kviečiame į Medex ir Crystal Clear seminarus bei procedūrų pristatymus, kurie organizuojami grupėse ir individualiai, Jums patogiu laiku.
Pristatymo metu galėsite išbandyti visas kosmetikos priemones, išmėginti procedūras su Medex kosmetika ir Crystal Clear aparatais (mikrodermabraziją, deguonies terapija, vakuuminį masažą).
Išankstinė registracija ir konsultacijos tel. 8 647 11 888 arba el. p. info@barenda.lt 
 
 
 


 
 

Spalio 22 d.
 

Odos paruošimas prieš kosmetines procedūras.

Medex 3-jų etapų gilus odos valymas.

 

Seminaro metu kalbėsime ir praktikoje atliksime veido procedūras, padėsiančias stiprinti odos atsparumą, atkurti jos imunitetą, skatinti natūralias apsauginias funkcijas.

Seminaro programa:

- odos paruošimas prieš kosmetines procedūras pagal MEDEX technologiją

- 3-jų etapų gilus odos valymas 

- Priemonių parinkimas priklausomai nuo odos tipo, problemos

- Veido procedūrų demonstracija

 
Medex Bio Science Cosmetics – tai pripažintos ir profesionalų pamėgtos kosmetikos priemonės. Aktyvieji ingredientai bei pagal patentuotas formules sukurtos veikliosios medžiagos, kartu su natūraliais ekstraktais ir vitaminais – visa tai teikia Medex kosmetikai prabangaus išskirtinumo ir efektyvumo.
Medex kosmetikos priemonės gaminamos Olandijoje. Dėl analogiškų klimato sąlygų kosmetinės priemonės puikiai tinka Lietuvos gyventojams. Medex padeda spręsti daugelį odos problemų bei pasiūlyti tinkamiausią priežiūrą.
Apjungiant dermatologijos, estetinės medicinos ir biochemijos žinias sukurtos kosmetikos priemonės padės pasiūlyti klientams išskirtines procedūras ir puikios kokybės priemones naudojimui namuose.

- Seminaro metu taikoma 10% nuolaida visiems kosmetikos produktams

Dalyvių skaičius ribotas (iki 10 žmonių)!!!

Seminaro laikas: 10:00 - 14:00 val.

Dalyvavimas nemokamas. Išankstinė registracija būtina.
Registracija - mob. tel. 8 647 11 888, el. p. info@barenda.lt 
 
 
Lapkričio 20 d.

СYSTAL CLEAR deguonies ir mikrodermabrazijos aparatų pristatymas


- Pristatysime Jums pasaulio lyderių tiekiamą "aukštųjų technologijų" grožio techniką ir odos priežiūros produktus
- Aptarsime procedūrų indikacijas ir privalumus
- Bus demonstruojamos mikrodermabrazijos ir deguonies terapijos procedūros, garantuojančios Jūsų klientui stulbinančius rezultatus
- Seminaro metu visoms kosmetikos prekėms bus taikoma 10% nuolaida

Crystal Clear mikrodermabrazija siūlo saugų, kontroliuojamą odos eksfoliacijos metodą ir paviršutinį raginio sluoksnio pilingą, sumažinant jo sluoksnį mechaniškai nušlifavus negyvas odos ląsteles. Kristalų judėjimas švelniai nušveičia suragėjusių ląstelių sluoksnį, tokiu būdu galima koreguoti aknės paliktus randelius, odos nelygumus, saulės pažeistą odą, pigmentines dėmes, taip pat sumažinti pirmuosius senėjimo požymius.

Crystal Clear deguonies terapija yra puiki jauninamoji procedūra senstančiai odai. Senatvėje deguonies lygis odos ląstelėse sumažėja, todėl oda praranda elastingumą, atsiranda raukšlių. Deguonies terapija papildo prarasto deguonies atsargas, o veikliosios medžiagos, esančios serume atkuria odos struktūrą iš naujo, pastebimai išlygindamos raukšles. Rezultatai matomi iš karto, bet deguonies terapija veikia ir toliau, stimuliuodama ląstelių regeneraciją. Ši terapija taip pat puikiai tinka šalinant spuogus, nes serume yra antibakterinių medžiagų. Sumažinama randų atsiradimo tikimybė ir bakterijų kiekis odos viduje.

- Seminaro metu taikoma 10% nuolaida visiems kosmetikos produktams

Dalyvių skaičius ribotas (iki 10 žmonių)!!!

Seminaro laikas: 10:00 - 14:00 val.

Dalyvavimas nemokamas. Išankstinė registracija būtina.
Registracija - mob. tel. 8 647 11 888, el. p. info@barenda.lt

  

 


 
 
 
 
 
Hey.lt -
 Nemokamas lankytojų skaitliukas