Lift Away the Years akių pieštukas

Crystal Clear kompaniją prieš 20 metų įkūrė Sharon Hilditch. Šiuo metu Crystal Clear yra viena iš pasaulio grožio pramonės lyderių. Sharon Hilditch svajojo apie procedūras ir produktus, kurie pakeistų žmogaus išvaizdą greitai ir pastebimai. Šiandien jos svajonė išsipildė – kompanijos produktais prekiaujama visame pasaulyje, jais žavisi įžymybės.

Naudojant LIFT AWAY THE YEARS pieštuką, veido ir aplink akis oda pagražės per kelias sekundes. Ši originali priemonė, kuria galima naudotis visur ir visada, yra tikra plastinės chirurgijos alternatyva. Šis pieštukas pateisina lūkesčius tų žmonių, kurie tikisi, kad raukšlės ir pabrinkimas sumažės akimirksniu, tarsi mostelėjus stebuklinga lazdele, oda taps stangri, o akys ims švytėti.

LIFT AWAY THE YEARS pieštuką patogu nešiotis su savimi, jis yra lengvas ir nesudėtingai pripildomas.

LIFT AWAY THE YEARS pieštukas yra skirtas tiems, kam senatvė kelia rūpesčių.

98% žmonių, išbandžiusių šią priemonę, pastebėjo, jog akivaizdus skirtumas matomas jau po pirmojo karto.

JAUNESNĖ IŠVAIZDA BE PLASTINĖS CHIRURGIJOS

LIFT AWAY THE YEARS pieštukas yra patentuotas išradimas, sukurtas naudojantis naujausiomis technologijomis. Tai puiki plastinės chirurgijos alternatyva. Šis  pieštukas skiriasi nuo kitų grožio rinkoje siūlomų priemonių, nes yra dvejopo poveikio – skatina kolageno ir elastino susidarymą bei akimirksniu sustangrina veido odą ir stiprina raumenis.

Rezultatai pastebimi labai greitai, nes pieštukas tvinksinčiais judesiais padeda veikliosioms serumo medžiagoms prasiskverbti pro epidermio sluoksnį ir stangrinti ne tik veido bet ir gležną, ploną paakių odą bei sumažinti patinimą.

LIFT AWAY THE YEARS pieštuko pakuotę sudaro:

1 x Lift Away the Years pieštukas

1 x AAA baterijos

1 x Lift Away the Years instrukcija

1 x 30ml Intense Anti-Ageing Serum

Kaina 95Hey.lt -
 Nemokamas lankytojų skaitliukas