Crystal Clear kompanija savo veiklą pradėjo 1995 metais ir greitai tapo viena iš pasaulio lyderių, tiekiančiu “aukštųjų technologijų” grožio techniką ir odos priežiūros produktus.

Crystal Clear kompanijos sėkmės pagrindas yra atsidavimas naujųjų produktų tyrimams ir tobulinimui, bei išskirtinės priežiuros priemonės, pateikiamos su užsidegimu bei duodančios puikių rezultatų.

Daugelis garsenybių, kurie naudoja Crystal Clear produktus, iškėlė ją į viešumą. Žiniasklaidos pranešimai apie Crystal Clear, sustiprino jos pozicijas. Ji tapo "privilegijuota grožio priežiūra žvaigždėms”.
 
 • Mikrodermabrazija

 • Deguonies terapija

 • Celiulito terapija

 • Profesionali kosmetika


 

Crystal Clear Skin System MIKRODERMABRAZIJA

 • Ideali saloninė procedūra

 • Greitas, akivaizdus ir ilgai išliekantis poveikis.

 • Tinka visu tipų odai.

 • Rekomenduojama įvairių odos problemų gydymui veido ir kūno srityse.

CRYSTAL CLEAR APARATO PRANAŠUMAI

SAUGUMAS

MDA tai kontroliuojamas  odos eksfoliacijos metodas. Progresyvi, bet neagresyvi odos atnaujinimo ir atjauninimo procedūra.

ŠVELNIAI VEIKIA

Kristalų srovė atsimuša tiesiai į odos paviršių. Šlifuojančios kristalų dalelės švelniai nuima epidermį sluoksnis po sluoksnio.

PATOGUS NAUDOTI

Panaudoti kristalai ir negyvosios odos ląstelės ištraukiamos vakuumo pagalba į specialų indą prietaiso viduje.

AKIVAIDZUS „LIFTINGUOJANTIS“ EFEKTAS

Švelnus vakuuminis masažas, naudojant specialią Crystal Clear techniką, veikia suglebusius veido raumenis, suteikdamas staigų liftingo efektą ir stimuliuodamas kraujo cirkuliaciją odoje. Taip skatinamas naujų kolageno ir elastino skaidulų formavimasis.

NAUDINGAS VISIEMS ODOS TIPAMS

Mechaninis šveitimas labai gerai tinka papilkėjusiai, nelygios tekstūros, pavargusiai, porėtai su komedonais odai, taip pat mažina pirmuosius senėjimo požymius, lygina raukšles, gerina mikrocirkuliaciją, jaunina odą.

PUIKUS POVEIKIS AKIMIRKSNIU

Po procedūros oda tampa skaisti ir švytinti, didėja elastingumas, bendras tonusas, geriau įsisavinami produktai.

PAPRASTAS NAUDOJANT

Crystal Clear MDA aparato valdymas labai paprastas, bet tuo pačiu leidžia dirbti su skirtingo jautrumo oda, reguliuojant šlifavimo gylį itin preciziškai.

HIGIENA

Crystal Clear mikrodermabrazijos procedūrai naudojami vienkartiniai antgaliai bei atskiri kristalų patronai - tai užtikrina visiška saugumą bei steriluma atliekant procedūrą. Labai paprasta planuoti - Jūs visada žinote kiek MDA procedūrų galėsite atlikti.
 
Dėl aparato kainų, pirkimo sąlygų, papildomos informacijos kreiptis tel. 8 647 11 888 arba el. p. info@barenda.lt
 CRYSTAL CLEAR DEGUONIES TERAPIJA

ATRASKITE YPATINGĄ GROŽĮ SU CRYSTAL CLEAR OXYGEN SYSTEM

NATŪRALI PLASTINĖS CHIRURGIJOS ALTERNATYVA

Klinikiniais tyrimais įrodyta - Crystal Clear deguonies procedūros įkvepia pavargusią brandžią odą naujam gyvenimui. Rezultatas matomas akimirksniu, o ryškūs pokyčiai pastebimi jau po 5 procedūrų.
Sukurta remiantis pažangiausiomis technologijomis, Crystal Clear deguonies terapija siūlo profesionalias procedūras, tiekiant deguonį ir aktyviąsias medžiagas giliai į epidermį.
 
Rezultatas – neįtikėtinai atjaunėjusi oda ir matomai sumažėjusios raukšlės.

CRYSTAL CLEAR DEGUONIES TERAPIJA

 • Pastebimai pripildo raukšles iš vidaus;

 • Švelni jautriai paakių odai;

 • Ideali kaklo linijoms stangrinti;

 • Itin efektyvi saulės pažeistai odai;

 • Antibakterinės deguonies savybės ypatingai naudingos riebiai, linkusiai į inkštirus odai.

CRYSTAL CLEAR OXYGEN SYSTEM PROCEDŪRŲ PRIVALUMAI

 • Padeda atkurti odos struktūrą, lygina raukšles ir padidina odos stangrumą;

 • Puikiai tinka pažeistai odai – grynas deguonis suteikia energijos ir skatina odos ląstelių gijimą;

 • Dėl deguonies antibakterinio poveikio, bei jos pagalba įvedamo patentuoto serumo su perfluordekalinu ir obuolių ekstraktu, padedančiu naikinti toksinus, puikai tinka inkštiruotai odai;

 • Padeda veikliesiems kosmetinių priemonių ingredientams giliau įsiskverbti į odą;

 • Pažangiausias drėgmės balanso odoje atstatymo metodas;

 • Gerina deguonies tiekimą į visus odos sluoksnius;

 • Stimuliuoja kolageno sintezę, spartindamas odos mitozę, bei skatina gijimo procesą;

 • Neutralizuoja laisvųjų radikalų poveikį.

Dėl aparato kainų, pirkimo sąlygų, papildomos informacijos kreiptis tel. 8 647 11 888 arba el. p. info@barenda.lt
 
CRYSTAL CLEAR COMBI UNIT

Crystal Clear celiulito terapija – tai puikus sprendimas anticeliutinėms procedūroms, gerinant odos spalva, didinant raumenų tonusą. Tinka rankų, kojų, klubų, sėdmenų, pilvo ir pasmakrės procedūroms.
 
Pagal specialią Crystal Clear technologija atliekamas vakuuminis masažas gerina kraujo cirkuliaciją, limfos tekėjimą, padeda skaidyti riebalines sankaupas. Tuo pačiu vakuuminis masažas skatina toksinų pasišalinimą, stangrina odą, gerina bendrą odos ir raumenų tonusą.

Vakuuminis masažas veikia pastoviu arba pulsuojančiu režimu.

Crystal Clear mikrodermabrazija - tai ideali procedūra visiškam odos atnaujinimui - nuo paprasto grožio blyksnio, suteikiančio jaunesnę išvaizdą akimirksniu, iki profesionalių procedūrų nuo raukšlių, inkštirų, randų gijimui, pigmentacijos problemoms spręsti.
 
Mikrodermabrazija – tai saugus ir kontroliuojamas odos eksfoliacijos metodas (paviršutinio raginio sluoksnio šveitimas), mechaniškai nušlifavus negyvas odos ląsteles.
Kristalų srovė atsimuša tiesiai į odos paviršių. Kristalų jėga kartu su jų šlifuojančiom dalelėm švelniai nušlifuoja epidermį sluoksnis po sluoksnio.
Panaudoti kristalai ir negyvos odos ląstelės ištraukiamos vakuumu. Švelnus vakuuminis veido masažas akimirksniu suteikia „liftingo“ efektą pavargusiems raumenims ir stimuliuoja kraujo padavimą į odos paviršių, skatinanti naujo kolageno ir elastino formavimąsi.

Ypatingas dėmesys procedūros metu yra teikiamas daugiausiai rūpesčio keliančioms sritims - atviroms poroms, smulkioms raukšlelėms, odos trūkumams arba randams. Rezultatas - stulbinamai atjaunėjusi oda.

Dėl aparato kainų, pirkimo sąlygų, papildomos informacijos kreiptis tel. 8 647 11 888 arba el. p. info@barenda.lt
Hey.lt -
 Nemokamas lankytojų skaitliukas